Steun ons en help Nederland vooruit

vrijdag 21 april 2017

Conferentie D66 Zuid Nederland

Kom op zaterdag 20 mei naar het Evoluon in Eindhoven voor Conferentie D66 Zuid Nederland.
Uit Limburg, Zeeland en Noord-Brabant komen politiek en bestuur actieve D66-ers samen. Spreek en ontmoet jouw collega’s tijdens de lunch, met de borrel of in één van de netwerkkwartieren.
Laat je inspireren door experts tijdens inhoudelijke sessies en je meenemen in de laatste stand van zaken.
 Conferentie D66 Zuid Nederland biedt:
·         De ideale gelegenheid om collega afdelings- en regiobesturen, volksvertegenwoordigers, Statenleden en bestuurders te leren kennen
·         Vele inhoudelijke sessies waaronder Global Goals door Stientje van Veldhoven 
·         Actuele onderwerpen zoals Veehouderijbeleid door Anne-Marie Spierings en Europese dynamiek door Matthijs van Miltenburg
·         Aandacht voor verkiezingen GR2018 en PS2019
·         Speeches van voorzitter Bestuurdersvereniging Han Polman en partijleider Letty Demmers
·         Dé partijborrel van het Zuiden, ook voor alumni
Prijs: € 29,50/dagprogramma incl. koffie/thee en lunchbuffet 
Waar:  Evoluon Eindhoven, Noord Brabantlaan 1a, 5652 LA Eindhoven
Wanneer: zaterdag 20 mei 2017 van 10.00u – 16.00u 
Programma
10.00u
Inloop/ontvangst met koffie/thee
Ontvangstcomité
10.30u
Opening plenair
Han Polman voorzitter Bestuurdersvereniging
11.00u
Koffie/Thee & netwerkkwartier
 
 
 
11.15u
Ochtendsessies – kies uit
Door wie
 
Lessons learned TK17 > GR18
Roy Kramer (Hoofd persvoorlichting Tweede Kamer)
Politiek en Macht
Marc de Droog (Statenlid en werkgroep Integriteit)
 
Niet compenseren maar investeren
Roel van den Tillaart (VMS en secretaris PPC)
GR18 Rollen in de diverse commissies voor interne kieslijst
Sabine Andeweg  (Landelijk Bureau)
 
Global Goals
Stientje van Veldhoven (Tweede Kamerlid)
 
Participatie in de openbare ruimte
Donja Wagenaars (Gemeente Hollands Kroon)
 
Talentencommissie, EBN, opleidingsportaal, wethouderspool
Mieke Damsma, Bas Evegaars en Rene ter Huurne
 
 
12.30u
Lunchbuffet
 
 
 
13.30u
Middagsessies – kies uit
Door wie
Kennisuitwisseling Veehouderijbeleid
Anne-Marie Spierings en Arend Meijer (GS/PS Brabant)
 
Vrijwilligersmanagement
Angele Welting (D66 Landelijke bureau)
 
Vernieuwende vereniging 3.0
Ayla Schneider (D66 kernteam Innovatiestrategie)
 
De Europese dynamiek
Matthijs van Miltenburg (Europarlementariër D66/ALDE)
Richtingwijzers als dagelijkse praktijk
Wouter Saes (Mr. Hans van Mierlo Stichting)
GR18 Rollen in de diverse commissies voor interne kieslijst
Robert Zuidbroek & Sabine Andeweg (D66 Landelijk Bureau)
 
Participatie in de openbare ruimte
Donja Wagenaars (Gemeente Hollands Kroon)
 
Serious Game Lokale democratie en participatie
Dirk-Jan van Vliet (VMS en game ontwikkelaar)
 
Alumni Netwerk; partij en binding
Johanna Boogerd-Quaak en Armand Cremers
 
 
14.45u
Koffie/Thee & netwerkkwartier
 
15.00u
Q&A nieuwe TK leden Rens Raemakers en Jessica van Eijs
Monique Schoonen (dir Omroep Zeeland)
15.25u
Plenaire terugblik op de dag en vooruitblik door LB
Letty Demmers (D66 partij voorzitter)
15.45u
Borrelen
besturen, leden BV en alumni